Roll-up | LUX

System prezentacyjny z grafiką zwijaną do kasety

Doskonałe rozwiązanie jeżeli potrzebujesz lekkiego i prostego w montażu systemu prezentacyjnego. Doskonale sprawdza się na małych powierzchniach ekspozycyjnych. Wersja LUX wykonana jest z grubszego aluminium niż wersja standard dzięki czemu zapewnia jeszcze większą stabilność. Pomimo tego, że posiada tylko jedną stopkę z żebrowanego aluminium to zachowuje pełną stabilność. System o rozmiarze 120 x 200 cm posiada 2 stopki.

Specyfikacja

– rozmiar widocznej grafiki: 85 x 200cm | 100 x 200 cm | 120 x 200 cm
– druk na materiale blockout
– kolorystyka CMYK / 0
– kaseta z wytrzymałego grubego aluminium z jedną lub dwoma stopami podporowymi
– mocowanie grafiki na listwę zatrzaskowa
– trzyczęściowy składany aluminiowy maszt
– torba transportowa, zapinana na zamek

Cena obejmuje kasetę oraz wydruk na materiale podanym w specyfikacji. Cennik druku z prawidłowo przygotowanych plików dostarczonych w formie elektronicznej.

Składając większe zamówienie na kilka sztuk płacisz mniej za 1 sztukę.

Ceny netto + 23% VAT

Wymiar1 szt.2 szt. 3 szt. +
85 x 200 cm299 zł / szt.264 zł / szt.254 zł / szt.
100 x 200 cm309 zł / szt.274 zł / szt.264 zł / szt.

W razie potrzeby, za dodatkową opłata, nasze studio graficzne może wykonać projekt. W tym celu należy przesłać zdjęcia, grafiki oraz teksty niezbędne do wykonania projektu.

Cena zależy od czasu jaki trzeba poświęcić na stworzenie projektu. Cena wyjściowa to 75 zł.

Wydruki wykonywane są jednostronnie na materiale typu Blockout, który nie tylko elegancki, ale także dobry jakościowo. Materiał dzięki swojej konstrukcji nie przepuszcza nawet silnego światła dlatego doskonale prezentuje się w każdych warunkach, a wydrukowane na nim kolory nie bledną

Materiał posiada bardzo wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Nadruk wykonywany jest jednostronnie w pełnym kolorze – CMYK dzięki czemu można wydrukować, bez żadnych ograniczeń kolorystycznych, znaki firmowe, zdjęcia oraz grafiki.

Koperty z nadrukiem firmowym w cenie czystych kopert

Jeżeli wysyłasz korespondencje to zadbaj o jej wygląd. Zamów koperty z kolorowym nadrukiem logo i danych adresowych a Twoje oferty będą wyglądały profesjonalnie. Nadruk może być jednostronny lub dwustronny. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie: nadruki na kopertach

Rollup-lux1